• CZYSTE ZIELONE MIASTA

• CZYSTE ZIELONE MIASTA to ogólnopolska AKCJA, do której przystąpiło miasto Łuków, a która odbyła się w niedzielę 25 września. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i rodzicami licznie przybyli nad zalew Zimna Woda, gdzie sprzątali las, sadzili drzewka, uczestniczyli w konkursie ekologicznym. 1 miejsce zajął Michał Lewandowski, reszta uczestników też nieźle wypadła. Większość otrzymała nagrody. Na zakończenie można było zjeść ciepły posiłek i upiec sobie kiełbaskę.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

1 września niezmiennie kojarzy się z powrotem uczniów, nauczycieli i pracowników do szkół po wakacyjnej przerwie. Wróciła również społeczność naszej "Trójki". Powitaliśmy duże grono uczniów klas 1, nowych uczniów pochodzących z Ukrainy, a także nową dyrektor panią Małgorzatę Ławecką. Niech dla nas wszystkich, uczących się i pracujących w naszej szkole, ten rok będzie udany, pełen sukcesów i cudownych wspomnień!