• HARMONOGRAM KONSULTACJI

        • HARMONOGRAM   KONSULTACJI   NAUCZYCIELI
          W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ŁUKOWIE

          RODZICE  /  UCZNIOWIE

          L.p.

          IMIĘ I NAZWISKO 

          NAUCZANE PRZEDMIOTY  

          DZIEŃ TYGODNIA 

          GODZINY  

          MIEJSCE PEŁNIENIA DYŻURU

          UWAGI

          1.  

          Beran Małgorzata

          matematyka / przyroda / biologia

          poniedziałek

          wtorek

          730 – 800

          730 – 800

          s. 27

           

          1.  

          Borkowska Aneta

          plastyka

          czwartek

          1500 – 1530

          s.25

           

          1.  

          Celińska Anna

          język polski/język angielski

          poniedziałek

          wtorek

          730- 800

          730 – 800

          s.20

           

          1.  

          Celińska Marlena

          j. niemiecki / edukacja wczesnoszkolna

          poniedziałek

          wtorek

          730 –  800

          730 – 800

          s.17

           

          1.  

          Czerniewicz Andrzej

          fizyka/informatyka/ technika

          wtorek

          1405 – 1505

          s.24

           

          1.  

          Drosio Małgorzata

          edukacja wczesnoszkolna

          poniedziałek

          wtorek

          730 – 800

          730 – 800

          s.2

           

          1.  

          Flejmer Tomasz

          informatyka/technika

          czwartek

          730 – 830

          s.24

           

          1.  

          Goławska Małgorzata

          współorganizujący pr. kształcenia

          wtorek

          1115-1215

          pokój nauczycielski

           

          1.  

          Grochowska Bożena

          edukacja wczesnoszkolna

          poniedziałek

          1215-1315

          s. 13

           

          1.  

          Grula Wiesław

          wychowanie fizyczne

          wtorek

          1215 – 1315

          gabinet nauczycieli  wf

           

          1.  

          Hryciuk Andrzej

          muzyka

          środa

          1330 - 1400

          s.25

           

          1.  

          Jaros Cecylia

          edukacja wczesnoszkolna

          piątek

          1115-1215

          s.10

           

          1.  

          Karmanowicz Irina

          świetlica

          worek

          środa

          1245-1315

          1045-1115

          świetlica s.8

           

          1.  

          Koronkiewicz Małgorzata

          religia

          poniedziałek

          czwartek

          730 – 800

          730 – 800

          s.25

           

          1.  

          Lendzion Ewa

           

          pedagog specjalny

          piątek

          1530-1600

          gabinet pedagoga specjalnego 19a

           

          1.  

          Małgorzata Ławecka

          dyrektor / naucz. współorganizujący pr. kształcenia

          środa

          730 - 830

          gabinet dyrektora

           

          1.  

          Nowicka Aldona

          logopeda

          wtorek

          1530-1600

          gabinet logopedy s.19

           

          1.  

          Oleśkiewicz Agnieszka

          język polski

          środa

          czwartek

          730- 800

          730 – 800

          s. 21

           

          1.  

          Parzyszek Lidia

          edukacja wczesnoszkolna

          poniedziałek

          1215-1315

          s. 11

           

          1.  

          Paszkowska Edyta

          geografia

          czwartek

          1410-1440

          s.27

           

          1.  

          Pietrucha Emilian

          biblioteka/świetlica

          poniedziałek

          piątek

          1345-1415

          1345-1415

          biblioteka

           

          1.  

          Płudowska Joanna

          historia/wdż/nauczyciel współorganizujący pr. kształcenia

          czwartek

          1215-1315

          s.22

           

          1.  

          Samujło Iwona

          wychowanie fizyczne

          wtorek

          1000 -1030

          1430 – 1500

          gabinet nauczycieli  wf

           

          1.  

          Sobiech Bożena

          nauczyciel współorganizujący pr. kształcenia / terapeuta ped.

          czwartek

          1130 – 1230

          s. 14 – pokój nauczycielski

           

          1.  

          Szelągowska-Wais Agnieszka

          psycholog/nauczyciel współorganizujący pr. kształcenia

          poniedziałek

          wtorek

          730 – 800

          730 – 800

          gabinet psychologa  s.19

           

          1.  

          Świder Anna

          matematyka / j. angielski

          poniedziałek

          1405-1505

          s.26

           

           

          1.  

          Warpas Anna

          nauczyciel współorganizujący pr. kształcenia

          wtorek

          750- 850

          s. 2

           

           

          1.  

          Zakrzewska Elżbieta

          edukacja wczesnoszkolna

          poniedziałek

          1230-1330

          s.12