• WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

• Jak co roku w Walentynki również dziś w naszej szkole działała poczta walentynkowa. Większość uczniów i nauczycieli ubrała się na czerwono- czyli w kolorze miłości. Widać, że wszyscy się baaardzo kochamy

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 2B

• Klasa 2 B chcąc wyrazić szacunek, swoje podziękowania i wdzięczność, gościła Babcie i Dziadków w naszej szkole. Uczniowie przygotowali pod opieką wychowawczyni wiersze, piosenki i upominki. Rodzice częstowali wszystkich gości ciastem, kawką i herbatką. Było przyjemnie i wesoło.

• Dzień Babci i Dziadka w kl. 1b

• Dnia 8 lutego 2023 r. klasa l b zorganizowała uroczystość klasową z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wnuczęta podziękowały Babciom i Dziadkom za rodziców, za troskę i miłość, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły szota. Na zakończenie złożyły życzenia i wręczyły przygotowane upominki. Był również słodki poczęstunek.

• CIEKAWA LEKCJA PRZYRODY.

• Na lekcji przyrody uczniowie klasy 4 powtarzali i utrwalali wiadomości z działu "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka". W jaki sposób? Zobaczcie sami....

• UWAGA!!! UWAGA!!!

Za nami bardzo intensywny czas nauki w 1 semestrze. Po odpoczynku w czasie ferii zimowych, wróciliśmy do pracy i nauki. Teraz czas na podsumowania.

Oto lista naszych najlepszych uczniów:

Wais Patryk kl. 6A, Białek Aleksandra kl. 5A, Rola Anna kl. 5B, Celiński Ignacy kl. 4A, Kryczka Alicja kl. 4A, Kowalczyk Anna kl. 5B, Sadowski Mikołaj kl. 4A, Świder Małgorzata kl. 5B, Kozłowski Wojciech kl. 6a, Czubaszek Laura kl. 5A, Rosa Aleksandra kl. 4A, Kopeć Julia kl. 5A, Melnyk Daryna kl. 7A, Siemionek Julia kl. 4A, Siemionek Alicja kl. 6B.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje.

• Super lekcja polecamy klasa II a!

• Wczorajsze opady śniegu wzbudziły nadzieję na zabawy na śniegu. Biały puch niestety nie przetrwał, ale chęci zostały. Dzisiaj podczas lekcji w-f powstało igloo, bałwanki i oczywiście był ruch w postaci piłki nożnej i zabawy w dwa ognie.

• Dzień Piżamowy

Ostatni dzień przed feriami nastrajał nas na chwilę odpoczynku w czasie nadchodzących wolnych dni, a także dawał nadzieję, że wreszcie wszyscy się wyśpimy. I uczniowie I nauczyciele założyli dziś piżamy i szlafroki. NIECH ROZPOCZĘTE FERIE DADZĄ NAM WSZYSTKIM WYTCHNIENIE

• WYCIECZKA KLASY 5 B

Tuż przed feriami klasa V b wyruszyła do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Uczniowie poznali historię rodziny Sienkiewicza, życie i twórczość pisarza. Dzieci obejrzały bogaty zbiór dokumentów, fotografii i obrazów nawiązujących do dorobku noblisty.

W parafialnym kościele w Okrzei uczniowie oglądali piękne polichromie o tematyce Sienkiewiczowskiej, a na cmentarzu nawiedzili grób matki Sienkiewicza z monumentalną rzeźbą przedstawiającą Stefanię Sienkiewiczową z kilkuletnim synem Henrykiem. Zwieńczeniem wyprawy był spacer na kopiec Sienkiewicza.