• Aktualności

      • Zabawa karnawałowa w klasie II a

      • W dniu 12.01.2022r kl 2a zorganizowała klasową zabawę karnawałową. Marcin i Michał przygotowali utwory muzyczne i pełnili rolę didżejów. Niektórzy uczniowie zaprojektowali i własnoręcznie wykonali stroje. Dziewczynki chłopcy prezentowali dowolne układy taneczne. Wzięli też udział w konkursach: taniec z balonami i na gazetach. Wszyscy wesoło się bawili.

      • Śpiewamy Jezusowi kolędy i pastorałki

      • Dnia 21 stycznia 2022r. odbył się w szkole koncert pt. „Śpiewamy Jezusowi kolędy i pastorałki”.

       Wzięły w nim udział klasy I –III oraz klasa Vb.

       Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w śpiewaniu polskich kolęd i pastorałek. W nagrodę otrzymały dyplomy wyróżnienia. Odpowiedzialna za przygotowanie była Cecylia Jaros i S. Benigna.

      • Paczuszka dla maluszka

      • Za WIELKI DAR SERCA dziękujemy

       Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji ,,Paczuszka dla maluszka” Dzięki Wam i ogromnemu  zaangażowaniu niemal wszystkich klas udało się zebrać: 28 szczoteczek do zębów, 13 opakowań gumek do włosów, 353 szt. pieluch, 29 opakowań chusteczek nawilżanych, 32 opakowania chusteczek higienicznych, 47 płynów, żelów i szamponów, 11 płynów do prania, 40 par skarpetek, 17 past do zębów, 7 kremów, 3 pomadki ochronne, 8 oliwek, 4 mleczka do ciała, 6 par rajstop, 8 szczotek do włosów, 2 mydła w płynie, 8 mydeł w kostce, 2 op. Patyczków do uszu, 6 dezodorantów,, 2 pary spodenek, 3 pary rękawiczek, 2 pary bielizny, 1 kula do kąpieli, 180 szt. płatków kosmetycznych, 14 gąbek do mycia, 2 notesy, 3 długopisy, 2 ołówki, plastelina, karty, 1 op. ciastoliny, 5 lizaków, 2 op. ciastek oreo, 5 musów, 16 op. słodyczy i ciastek, komplet bluzka i spodnie

        Dary zostały przekazane do Rodzinnego Domu Dziecka w Lublinie. 

       Obdarowani dziękują za okazaną troskę i wsparcie.